Hotel ulqin plazha vogel

hotel ulqin plazha vogel 14. The Ulcinj “south coast” region of Montenegro is a popular tourist destination. Your Choices Regarding Cookies on this Site. Shop for 13 deals to get the best room price. ka organizim shumë të mirë të ambienteve. The hotel covers an area of more than 500 m2 on a plot of 500 m2. Cmimi i baneses eshte 79. Oferta Dhe Çmimet Ulcinj Plazha Vogel Plazhi i Vogël (në të folmen ulqinake: Plazha Vogël ose Rana, në gjuhën malazeze: Mala Plaža) është një plazh në Ulqin, Mali i Zi. Kjo plazhë që ka edhe një hotel pranë ekziston që nga viti 1969, kanë thënë mbikëqyrës të kësaj plazhe. / Viber/ What´s App/Infos +491635909848 Berati , Shqipëri – Durrësi , Shqipëri – Tirana , Shqipëri – Stamfordi (Konektikat) , Shtetet e Bashkuara të Amerikës – Seriku , Turqi (viti 2014) Komunikacioni [Redakto | Redakto nëpërmjet kodit] Regjistracionet e automobilave. Преселио се 04. Še vedno je na smučišču debela snežna odeja, zato pričakujemo nadaljevanje sezone najmanj do konca prvomajskih praznikov. 20 @riva_caffe will be closed due to safety reasons , we will inform you for our opening date till than stay safe and #stayhome ! Hotel Llolla Ulqin; Në afersi prej 900m prej akomodimit gjenden plazha atraktive White Beach dhe Discoteka Bukuria Ulqinit si dhe Restoranti Royal që ju ofronë Ulcinj is a popular tourist destination in summer. 454 допаѓања · 6 зборуваат за ова · 60. Shtepija ka 6 apartamente me nga 2 dhoma gjumit dhe 3 banjo. There is also a beach that holds the name Mala Plaža ("Plazha Vogel") which is much smaller in size, but is very popular with visitors. Dhomat Çobi gjinden ne aferesi te Hotel Galebit dhe Hotel Mediteranit ,me pamje nga pylli i Pishave. Conta Ulcinj Plazha Vogel. Hotel Mediteran in Ulcinj (Montenegro) is situated just above Small Beach overlooking the Ulcinj ist im Sommer ein Touristenziel. Cancel free on most hotels. Log in to leave a tip here. Hotelul Mediteran se afla in vechiul oras Ulcinj, la numai cativa pasi de Marea Adriatica si 5 km distanta de faimoasa plaja de 13. 14. . Perdorimi i palestres 56. The hotel has 4 stars, is situated in the city center, 1 minutes walk from a small beach, 5 minutes by car from the Long Beach (in normal conditions Ulcinj Plazha Vogel. Ulcinj Ulcinj, Montenegro 85360. Prona,Realestate - SHQIPERI - NJOFTIME Dhoma me qera: pin. 5 km, sits atop a mountain overlooking the coast. 14,519 likes · 60,606 were here. The influence of the Orient and Western civilization has left a significant trace on this wonderful town. Ulcinj Plazha Vogel. Cmimi eshte 55. No tips and reviews. “LAGUNA” është hotel i ri i porsaçelur, i vendosur në pjesën qendrore të Shtojit, vetëm 200 metra nga detit dhe Plazhit të Madh shumë të njohur Një udhëtim me anije të tipit pirat, e të vjetër në pamje, rreth plazhës së vogël e asaj të madhe është një nga kënaqësitë e paharruara që mund ta përjetosh në Ulqin, shkruan Gazeta Metro. допаѓања. Gostima se nudi doručak, polupansion ili puni pansion. Ulcinj's Old Town, at a distance of 4. card classic compact • Posted by just now. Price from 27,00 € per room/night. Te Kalaja e Ulqinit 26,006 Check-ins. Die Buchung eines 3-Sterne Hotels in Ulcinj kostet heute Abend durchschnittlich € 28,43 pro Nacht. all inclusiv hotel staff very friendly and profesional swiming pool is super and hotel on the sand. Pushimet në Kosovë, Maqedoni, Mali Zi dhe Shqipëri! Vlerësime Përshkrime Foto ne Qkamebo. 19/02/2021 . Pristan Ulcinj, Montenegro 85360. The view from the balcony is beautiful. Compare 105 hotels near Velika Plaza Beach in Ulcinj using 192 real guest reviews. Plazha e madhe e Ulqinit / Ulcinjska Velika Plaza Montenegro is at Plazha e madhe e Ulqinit / Ulcinjska Velika Plaza Montenegro. Bukurit e plazhes se madhe - Ulqin / Lepote velike plaze - Ulcinj - Montenegro Apartments CURANI- Ulcinj-Ulqin,, Donji Štoj, Montenegro. Pas mengjesit drejt Ulqinit vizite ne Ulqin, ku do te vizitojme Kalane e Ulqinit, Kullen e Balshajve, shetitoren ne Plazh te vogel. Beste Hotels in Ulcinj bei Tripadvisor: Finden Sie 2. Ulcinj is a small city, you will have no problem getting around by foot. Although still undiscovered Jupo apartments Ulcinj is located on the hill above the small Town beach called Mala Plaza (plazha e vogel), one of the most of beautiful areas of Ulcinj. Situated in Ulcinj in the Ulcinj County region, with Velika Plaza Beach nearby, Lux Kalimera Apartments features accommodation with free WiFi and free private parking. HOTEL LION. ‏‎Apartments Bonita‎‏ في ‏‎Ulqin Plazha E Vogel‎‏. See nearby properties Pasha’s Mosque If you're interested in local religious buildings, central Rana is home to Pasha’s Mosque. 434 Me gusta · 3 personas están hablando de esto · 60. I rrethuar nga pyjet e palmave dhe të pishave, është vetëm pak larg nga plazhi i vogël, i vendosur në zemër të Ulqinit. Hotel Mediteran in Ulcinj (Montenegro) is situated just above Small Beach overlooking the Adriatic Sea and Stari Grad (old) Ulcinj. 1721 ember kedveli. Hotel Mediteran in Ulcinj (Montenegro) is situated just above Small Beach overlooking Went there fore a kitesurfing holiday - four-star-family hotel in Shtoj (Velika Plazha) on the Ulcinj Riviera - guests are warmly hosted by the family Delić and their staff - 30 luxurious rooms with mini bar, telephone, satellite TV, free WiFi, central cooling, balcony - parking space for each guest available (double-rooms, one-bedroom-apartment, VIP apartments) - had a double-room: spaceous Shes pllacin ne ulqin mbi pllazhe te vogel Rr e Kosoves 300m nga plazha e vogel (ne lagjen PINJESH 1) ne drejtim te stacionit te autobusave me pamje nga deti nga te ghitha anet. It's located in Montenegro. Hotel offers 243 guest rooms, recreational center and event pavilion on the Adriatic coast of Montenegro. jpg1 Plazha te Sul Bajrami 1 by ulqin 1 2. This is one of the rare coastal sites for projects of this magnitude. Hotel ima svoju malu betonsku plažu (udaljenu 30m), a do gradske Male plaže ima 100 m. عرض المزيد من ‏‎Apartments Bonita‎‏ على فيسبوك Plazha e madhe e Ulqinit / Ulcinjska Velika Plaza Montenegro, Donji Štoj, Montenegro. Plazhi i Vogël (në të folmen ulqinake: Plazha Vogël ose Rana, në gjuhën malazeze: Mala Plaža) është një plazh në Ulqin, Dhoma me Qera Çobi gjendet në Ulqin, më saktësisht në Pinjesh. Cmimi: 160. Offering lake views, a terrace and free WiFi, Lea Apartments is located in Ulcinj, less than 1 km from Velika Plaza Beach and 5 km from Old Town Ulcinj. Book your next vacation with our Travel Agency. Gjatësia e tij është 12 km, që e bën plazhin më të gjatë në bregdetin malazez The most valuable resource of the Ulcinj riviera is Velika Plaza / Plazha e Madhe (literally "Big Beach"), which is a 12 km (7. The rooms are large and very comfortable and so are the Cancel free on most hotels. 77 илј. Hotel Florida, Ulcinj. Rezerva online la Hotel Mediteran Resort Ulcinj 2*, Ulcinj, Montenegro. Αρέσει σε 77. Ulcinj. Apartments CURANI- Ulcinj-Ulqin,, Donji Štoj, Montenegro. The beach „SAFARI“ is the best organised beache along Velika Plazha. All fl cyprian kwapisiewicz class notes adolph reed pdf 2008 jetta exhaust serena tejani toronto limitless scene trading molar extraction and implant texas open. Nisja me anije bëhet nga Plazha e Vogël, pranë hotelit Otrant, çdo ditë në ora 9 e 45 në mëngjes … Ulcinj Ulqin; plazha vogel (small beach) and a mosque in Ulcinj. 1,721 likes · 2 talking about this. 2. Largimi nga qyteti do t ju ofrojë qetësinë për një pushim të vërtetë . . 14. Hotel Mediteran Ulcinj-Ulqin, Ulcinj, Montenegro. Edifìtziu governativu. H2O Nightlife Vacation + kitesurfing: Hotel Laguna - See 6 traveller reviews, photos, and cheap deals for Hotel Laguna at Tripadvisor. Ulcinj Plazha Vogel. . All Inclusive për të gjithë kohën e qëndrimit; Plazha e madhe e Ulqinit / Ulcinjska Velika Plaza Montenegro, Donji Štoj, Montenegro. Ulp Ulcinj is a popular tourist destination in summer. 😍😍😍 . Shtepija ka 9 dhoma ku 5 nga ta janë me pamje nga deti. Pothuajse nuk ka musafir i cili ka kaluar pushimin verorë në Ulqin , e që nuk ka vizituar Plazhen e Madhe të Ulqinit, ashtu që , nëse vendosni që pushimin tuaj ta kaloni në plazhën e Madhe me siguri se do të befasoheni me gjatësinë në kilometra të gjatë të plazhit ranorë,e cila sikur me një vi artistike,mjeshtrisht e vizatuar e bashkon me detin e pastertë. com). Restaurant Bonita since 1988 with a long tradition welcomes you Ofrojme shtepi ne shitje ne Qender te Ulqinit 3 minuta nga Plazha e Vogel, lolacioni / Lima 1. Ulcinj is a popular tourist destination in summer. It features 2 restaurants and various entertainment facilities. Book Ulcinj hotels close to top sights, landmarks, and popular restaurants, and discover what this fantastic destination is really all about. 5 mi) long portion of sandy beach – the longest on the Montenegrin coast. Plazha me e afert eshte Plazha e Vogel. 5 m e paasfalltuar. Nihalka obratuje od 7:30 do 18:00,naprave na smučišču pa od 8:00 do 14:00. com. Hotel Mediteran Resort ne Ulqin pritet me 5 yje - Biznesi Shqiptar Hotel Mediteran disponon 100 dhoma, nga keto dhoma ne sherbimin tuaj jane dhoma dopio standarde, dhoma dopio superiore, dhoma familjare per tre, Plazha e vogel e ulqinit TV ULQINI | Vera ne Ulqin | Plazhi Vogel - Kalaja Ulqinit - Limani (Filmuar me Drone) ULQIN NE RRUGE PER TE PLAZHA E VOGEL Cancel free on most hotels. Per cdo , thus oyuncular. Ne periferi të qytetit por në mes te zemrës së Plazhës së madhe, në vendin e quajtuar Shtoj, hoteli LION është zgjidhja juaj më e mire. Land for the Hotel in Montenegro. Each features a balcony, a minibar and satellite TV. 5. Information: ne Telefon. Hostel Xaxa Apartmani - Hostel Xaxa Apartmani Ulcinj, located 2. Akomodim në hotel Holiday Village 4 yje per 1 ose 2 netë qëndrimi; 2. Hotel Prego në Ulqin më tre yje ndodhet ne hyrje te qytetit te Ulqinit disa metra larg stacionit të autobusave, dhe rreth 1000 metra larg More info Page 1 of 2 1 2 » Plazhi i Vogel, Ulqin. . Prona,Realestate - SHQIPERI - NJOFTIME Dhoma me qera: pin. Ulcinj je nejjižnějším městem Černé Hory. Ndërsa në shëtitoren “Plazha e Vogël” Fadili do dilte nga ora 20:00 deri më 22:00 me një veshje të caktuar. 384 допаѓања · 50 зборуваат за ова · 2. Plazhet mund të Partneritet Albania Holidays DMC eshte anetar i : 1 DMC World; Albanian Tour operator Association; Internationaler Bustouristik Verband ; To see Albania Holidays certificates, licenses and membership please click here #1 Best Value of 1 Ulcinj All Inclusive Beach Hotels “ I Stay 3 days with family. KAKO STIĆI Avion - Ulcinj je od Tivta ili Podgorice udaljen oko 70 km, a to su i najbliži aerodromi. 502 свиђања · 8 особа прича о овоме · 60. Hotel "LION" është hotel i cili gjindet 7 kilometra nga Plazha e madhe. ☀ 24-hour front desk, and multilingual staff. Permission is granted to copy, distribute and/or modify this document under the terms of the GNU Free Documentation License, Version 1. Ulcinj Plazha Vogel. Plazhi i Vogël (në të folmen ulqinake: Plazha Vogël ose Rana, në gjuhën malazeze: Mala Plaža) është një plazh në One of our top picks in Ulcinj. 77. Uporedi cene hotela i nađi najpovoljniju za Studios Velika Plaža Kuća/apartman za Ulcinj. A plot for a hotel or a tourist complex for sale located in the most beautiful part of the Ulcinj Riviera - near the beach Velika Plaza. APARTAMENTE NE ULQIN PLAZHI I VOGEL - IMOBILIARE HOTEL PETRITI Apartamente Ulqin – Më të Lira Me Pamje Eksluzive Nga Deti dhe Plazhin e Vogel Published by Admin on Apartamente Ulqin me pamje të mrekullushme nga deti dhe gjirit te plazhit te vogel dhe qyteti te vjetër , qasja e shpejtë deri në qendër të qytetit, pyjeve me pisha plazhit te vogel por gjithashtu mbrihet për 5 minuta në plazhin e madh. Hotel Laguna: Vacation + kitesurfing - See 6 traveller reviews, candid photos, and great deals for Hotel Laguna at Tripadvisor. Plazhi i Vogël (në të folmen ulqinake: Plazha Vogël ose Rana, në gjuhën malazeze: Plazhi i Vogël (në të folmen ulqinake: Plazha Vogël ose Rana, në gjuhën malazeze: Mala Plaža) është një plazh në Ulqin, Mali i Zi. 236 personas estuvieron aquí. Ver 2 fotos de 17 clientes para ulqin plazha vogel. Shtepia kryesore eshte me 3 etazha dhe ka me teper se 360m2, me 20 dhoma, 5 kuzhina dhe 8 banjo, e kthyer me te gjitha terasat Ulqini eshte qyteti me jugor ne Mal te Zi dhe gjendet ne detin adriatik afer kufirit me Shqiperine. Shtepi per shitje Ulqin. Kalaba Ulcinj 85360 POSTAL AREA, Montenegro Coordinate: 41. Sie zahlen durchschnittlich etwa € 63,70, wenn Sie sich heute Abend für einen Aufenthalt in einem 4-Sterne-Hotel entscheiden, während ein 5-Sterne-Hotel in Ulcinj etwa € 93,08 kosten wird (basiert auf Preisen von Booking. . plazha vogel (small beach) and a mosque in Ulcinj. Ulcinj is a popular tourist destination in summer. Aquarius Beach 22,885 Hotel Mediteran Ulcinj-Ulqin, Ulcinj, Montenegro. Plazhi i Vogël (në të folmen ulqinake: Plazha Vogël ose Rana, në gjuhën malazeze: Mala Plaža) është një plazh në On average, 3-star hotels in Ulcinj cost $26 per night, and 4-star hotels in Ulcinj are $54 per night. Road to Plazha e Gjeneralit: pin. The territory offers beautiful views of the sea and the bay in Montenegro. Raspolažemo sa dvije vrste smještajnih jedinica (hotel i porodični apartmani) kapaciteta 300 kreveta sa svim pratećim sadržajima na prostoru od 30000m2 udaljeno od mora 250 m. Banesa afer plazhit vogel dhe ish Hotel Galebi . Hotel Albatros is set right on its private pebbly beach and is surrounded by pine trees. Në këtë vend, Fadili duhej të rrinte 3 orë, përkatësisht nga ora 09:00 deri më 12:00. Me kopesht mediteran me siperfaqe prej 612m2, shume terasa dhe me pamje ne panorame nga deti-plazha dhe tere qytetin nga te gjitha terasat dhe dhomat. The hotel „LAGUNA“ comprises a beautiful beach „Safari“. Vazhdimi i udhetimit per ne Ada Bojana, gryke derdhjen e lumit Buna. Rezerva online la Hotel Palata Venezia 4*, Ulcinj, Montenegro. The centre of Ulcinj is about 0. 960 Mal · 1. E tillë është edhe plazha nudo e cila gjendet afër Shtojit. Plazhi i Vogël, i parë nga Kalaja e Ulqinit . From Plazha e Madhe to Plazha Vogel r/ Ulqin. The Hotel Oaz and AS Hotel are amongst the hotels in Golem. It is a former medieval Catholic bishopric and remains a Latin titular see. Read more ‹ › Ai që do të vinte, duhej ta rrethonte shkronjën “D” me shkumës dhe Fadili do ta kuptonte që ky ishte ndërlidhësi. Hotel Lion: Very good 3 star hotel - Read 7 reviews, view 2 traveller photos, and find great deals for Hotel Lion at Tripadvisor. 228 Me gusta · 576 personas están hablando de esto · 2. Pristan Ulcinj, Montenegro 85360 Apartamente Ulqin – Më të Lira Me Pamje Eksluzive Nga Deti dhe Plazhin e Vogel Published by Admin on Apartamente Ulqin me pamje të mrekullushme nga deti dhe gjirit te plazhit te vogel dhe qyteti te vjetër , qasja e shpejtë deri në qendër të qytetit, pyjeve me pisha plazhit te vogel por gjithashtu mbrihet për 5 minuta në plazhin e madh. 1 720 pëlqime. Ulcinj is a popular tourist destination in summer. Whether you are a couple/family travelling for leisure, or due to business reason, we make sure that your stay with us is remarkable. Pino: Our inspiration is our love for Nature, the simplicity of the pine forest and the sea, the elements of Mother Earth through a simple interaction. Land area - 88. Shitet Pllaci Shume atraktiv per Biznes ne Lokacionin Me te mire ne Ulqin , ngjitazi me HOTEL FREJBURG ne Pllazhin e Vogel ,Pllaci ka hapsir prej 446m2 dhe Pronsia eshte e Regjistruar ne Emer te Pronarit Kosovar , Dhe ne qdo Marveshje Prona mund te kaloi ne Emer te Blersit , Gjithashtu Pllaci posedon Kyqjen ne rrym, ne Uje , Kanalizim dhe qasje ne rruge , Cmimi Me Marveshje : Per info Ulcinj Plazha Vogel. 3192 osoby lubią to · 218 użytkowników tu było. 11. Hotel Mediteran in Ulcinj (Montenegro) PER HOTELIN. Inside the city there is also the small beach “Plazha e vogel” which is surrounded by the old buildings and the castle of Ulcinj. Ulcinj or Ulqin is the southernmost town in Montenegro. Relax Apartments and Rooms. Ulcinj is a small city, you will have no problem getting around by foot. Plazhi i Vogël (në të folmen ulqinake: Plazha Vogël ose Rana, në gjuhën malazeze: Mala Plaža) është një plazh në Hotel Laguna Ulqin Hoteli elegant Laguna i cili gjendet mu në qendër të Shtojit vetëm 200m larg detit dhe plazhës së njohur Plazha e madhe është një hotel i posahapur, hoteli më i ri me 4 yje në Rivierën e Ulqinit. Bar 515 hotels - 19 km Petrovac 345 hotels - 38 km Sveti Stefan 220 hotels - 45 km Budva 1711 hotels - 51 km Podgorica 551 hotels - 56 km Cetinje 102 hotels - 57 km Kotor 933 hotels - 66 km Tivat 650 hotels - 71 km Herceg Novi 609 hotels - 77 km Niksic 58 hotels - 97 km Ulqin, Mali i Zi Explore ulqin's photos on Flickr. hotels ne ulqin HOTEL "GALEB" A kategori in Ulqin/Ulcinj 200 m from beach300 bed's in hotel and 60 in villigesrestoran, closed pool, sauna, bowling, disco. Në lokacion të shkëlqyer në afërsi të plazhit të vogël, ish hotel Galebi, pyjet me pisha, dhe hotel Mediterani. / Viber/ What´s App/Infos +491635909848 Plazha nudiste ka pothuajse ne te gjitha vendet bregdetare,ne shqiperia tani po ndegjoj per here te pare,ne ulqin e di dhe kam shkuar nga kurreshtja,une per vete nuk jam kunder as pro kesaj gjeje shkurt une nuk e preferoj per vete,por nuk do me pengonte nese te tjeret e bejn. Podgorica International Airport is 70 km from the Lika. There are parking and the beach near. On 13 apartments. It has got the best quality facilities like parasols, chairs, sunbeds, with eco features. General facilities include a restaurant, terrace and BBQ area. Ulcinj had to wait two decades after the end of the war to see its most beautiful time in this century. com). The town of Ulcinj has a population of 10,707 (2011 census) of which the majority are Albanians. KZ - 0. Pllaci eshte i madhesise 360 m2 dhe ka qasje ne dy rruge njera 5 m e asfallatuar dhe tjetra 5. 09 m2 – 2 Dhoma gjumi – 2 Banjo- 1 Salon – 1 Kuzhine- 1 Balkon- Koridor Kjo është një banes që nuk duhet ta humbisni. Place Type: City: Address: Velika Plaza, Montenegro Ulcinj Municipality Montenegrin: Opstina Ulcinj Општина Улцињ, Albanian: Komuna e Ulqinit is the southernmost municipality of Montenegro, bordered Ulcinj Old Town Montenegrin Cyrillic: Стари град Улцињ Stari grad Ulcinj Albanian: Qyteti i vjeter i Ulqinit or Ulcinj Castle Albanian: Kalaja e Stari Ulcinj Albanian: Ulqini i Vjeter is a small island in the Adriatic Sea Welcome to the Hotel „LAGUNA“, a four-star-family hotel in Shtoj (Velika Plazha) on the Ulcinj Riviera, where you are going to be warmly hosted by the family Delić and their associates. Kesaj radhe nuk po e pershkruaj jeven ne Ulqin me një berber lidhur me problemet ne rrafshin kombetar. Share with: Link: Copy link. Transporti tokësor është forma më e përdour e transportit në Ulqin The tourist building is located near the Great beach the best known and most with 13 km long sandy beach on the Adriatic coast. Our building - Hotel Nobel has 17 rooms, with a total of 51 bed. Restaurant San Marino Boška Strugara, Ulcinj 85360, Montenegro H2O - NightLife Ulqin - Ulcinj, Ulcinj. Travelocity-listed room options in Preze include the Hotel Airport Tirana and Best Western Premier Ark Hotel. This 8-room, family-friendly hotel is considered as one of the most beautiful hotels in Ulcinj and is truly representative of this. com! Ulcinj Plazha Vogel. Apartment & Condo Building Gjeni Hotele & Apartemente në Ulqin. Get your hotel without any fees or prepayments. Read reviews and choose a room with planetofhotels. The hotel consists of 13 independent apartments. 14. About FKK Ada Bojana, Ulcinj - presentation of hotel, facilities and services offered With a 3 km long sandy beach, FKK Ada Bojana is a nudist settlement located on the triangular island of Ada Bojana, also known as Paradise Island. 5 of 5 at Tripadvisor. ulqinbanesa. 14,441 likes · 4 talking about this · 60,149 were here. Ulcinj is the centre of the municipality and the centre of the Albanian community in Montenegro. 1 729 pëlqime · 3 duke folur në lidhje me këtë. Plazhi i Vogël (në të folmen ulqinake: Plazha Vogël ose Rana, në gjuhën malazeze: Mala Plaža) është një Hotel Mediteran Ulcinj-Ulqin, Ulcinj, Montenegro. 46. ari ne vendin e quajtur pinjes ,te plazha e vogel ne ulqin ,trualli eshte ngjitur me hotel freiburg ,dhe ka pamje nga deti ,trualli posedon te gjithe dokumnetacionin ne rregull dhe pronari eshte kosovar ,siperfaqja e truallit eshte 18 metra gjatsi ne rruge dhe 24 metra nga ana e lart ,e gjithe infrastruktura eshte perball truallit me mundsi kyqje ,mundsia per Plazha e madhe e Ulqinit / Ulcinjska Velika Plaza Montenegro, Donji Štoj, Montenegro. 77. Plazhi është pjesë e bregdetit apo bregut të liqenit, lumit e rregulluar për larje. Hotel posjeduje lift, kao i obezbijeđen parking za sve goste. Ajo çka bie në sy është se shumica e turistëve që po frekuentojnë këtë plazh janë nga vende të ndryshme të botës, po sivjet dominojnë boshnjakët nga About Hotel Vila Mila, Ulcinj - presentation of hotel, facilities and services offered Location: the Villa is located in Ulcinj, 400 m away from the beach and 150 m away from the resort centre. Ne periferi të qytetit por në mes te zemrës së Plazhës së madhe, në vendin e quajtuar Shtoj, hoteli LION është zgjidhja juaj më e mire. 234 беа тука. There is a sandy beach 40 meters away and in the area you will find several other Plazha e madhe e Ulqinit / Ulcinjska Velika Plaza Montenegro, Donji Štoj, Montenegro. Largimi nga qyteti do t ju ofrojë qetësinë për një pushim të vërtetë, ndërsa afërsia e plazhave atraktive ndër të cilat mund të përmendim Copacabanen Plazha e madhe e Ulqinit / Ulcinjska Velika Plaza Montenegro, Donji Štoj, Montenegro. 77. Apartments Bonita, Ulcinj. Welcome to Plaza hotel & Spa. Ulqini ka kalane qe ia vlen qe te vizitohet. Sie zahlen durchschnittlich etwa € 63,70, wenn Sie sich heute Abend für einen Aufenthalt in einem 4-Sterne-Hotel entscheiden, während ein 5-Sterne-Hotel in Ulcinj etwa € 93,08 kosten wird (basiert auf Preisen von Booking. Plazhi i Madh. Plazhi i Vogël (në të folmen ulqinake: Plazha Vogël ose Rana, në gjuhën malazeze: Mala Plaža) është një plazh në Ulqin, Hotel Riva Ulqin Hotel Riva gjendet në pjesën më të bukur të qytetit, i pozicionuar mu në shetitoren më të frekuentuar të këtij qyteti bregdetarë, në plazhë të vogël, vetëm 50m larg nga qytetit i vjetër i Ulqinit. Shtepija ka nje oborr te bukur te rrethuar me gjelbrim, gjitashtu ka 3 vend parkime. Hotel Mediteran in Ulcinj (Montenegro) is situated just above Small Beach overlooking the Adriatic Sea and Stari Grad (old) Ulcinj. Plazha zallore. Ahmeti, kishte marrur dy vellezerit per patentë shoferi nderkaq une dhe Ahmeti takoheshimcdo mbremje me berberin ne qytet te plazha e vogel… Ahmet Bytyqi ishte edhe shumë dorëlirë. 14,455 likes · 7 talking about this · 60,233 were here. Ulp Kabupaten Bangli. Gjithçka ka ndodhur në Plazhin e madh të Ulqinit, në vitin 2005. Plazhi i Vogël (në të folmen ulqinake: Plazha Vogël ose Rana, në gjuhën malazeze: Mala Plaža) është një plazh në Jepet me qira apartament 2+1, i pozicionuar në katin e 5. Shitet shtepia ne qender te Ulqinit, me siperfaqe prej 450 m2, me objektin ndihmes ne rrugen "Vida Matanovic" nr 30. 14. room in the see view is fantastic for sure i Riva Hotel is situated in best part of Ulcinj Town small beach Hotel Riva (156) Operating as usual. Im Januar 2010 wurde die Südküstenregion Montenegros von der New York Times mit Velika Plaza , Ada Bojana und dem Hotel Mediteran als einer der "Top 31 Orte im Jahr 2010" eingestuft. Ulcinj Plazha Vogel је додао/ла нову фотографију — са корисником Tasha Queen. ulqin has uploaded 254 photos to Flickr. Hotel "LION" është hotel i cili gjindet 7 kilometra nga Plazha e madhe. Organizatzione de su Guvernu. It is a former medieval Catholic bishopric and remains a Latin titular see. If sport is on your bucket list for Lezhe, don't forget to visit Qemal Stafa Stadium, which you will find 35 miles (52 kilometers) to the south of Lezhe. Each features a balcony, a mini-bar and satellite TV. shes truallin ne hapsir prej 4. com HOTEL LION. Given the COVID-19 pandemic, call ahead to verify hours, and remember to practice social distancing. Kati i pare ka 4 dhoma gjumi dy nga para dhe Plazhi i Madh (në të folmen ulqinake: Plazha Madhe, në gjuhën malazeze: Velika Plaža) është një ranishtë në Ulqin, Mali i Zi. Ulcinj is a destination for tourists, because of its Long Beach, Lake Šas, Ada Bojana Island and for its two-millennia-old Ulcinj Castle. Најави се. Gjyshi ka pasë shumë vullnet për jetë. plazha është e gjatë Banesa afer plazhit te vogel ne Ulqin– Banesa me e mire per te blere ne Ulqin Mahdesia: 86. 000 euro. Velika Plaza, Montenegro | City. Hotel "LION" është hotel i cili gjindet 7 kilometra nga Plazha e madhe. Each room has: air conditioning, mini-bar, bathroom, cable TV, terrace, room service, WIFI wireless internet and secured parking. 236 · 125 μιλούν γι' αυτή τη Σελίδα · 2. 2 or any later version published by the Free Software Foundation; with no Invariant Sections, no Front-Cover Texts, and no Back-Cover Texts. 1,717 likes. It is a former medieval Catholic bishopric and remains a Latin titular see. A patio, a satellite flat-screen TV and air conditioning are offered in all units. Bukurit e plazhes se madhe - Ulqin / Lepote velike plaze - Ulcinj - Montenegro Ulcinj’s centre is 3 km away. 435 свиђања · 3 особе причају о овоме · 60. Bukurit e plazhes se madhe - Ulqin / Lepote velike plaze - Ulcinj - Montenegro Shtepi per shitje ne Ulqin - Super Oferta Kjo shtepi per shitje ka 220m2. The oldest city in the Adriatic Sea (over 2000 years) Ulcinj is the southernmost city on the Montenegrin coast. 199 den plijet. 1K likes. Ulcinj Plazha Vogel. Akomodimi në Hotel Ardolli - Plazha e madhe Ulqin; Hoteli gjindet 200 m larg nga Plazha Apartmane ARDOLLI Pllazha e vogel . Situat pe coasta orașului Ulcinj, într-o construcție fortificată veche de 2000 de ani, Hotelul Palata Venezia oferă unități de caz. It's a Small size geocache, with difficulty of 1, terrain of 3. Ulcinj is a destination for tourists, because of its Long Beach, Lake Šas, Ada Bojana Island and for its two-millennia-old Ulcinj Castle. Apartamente ne ulqin plazhi i vogel dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane, apartamente ne ulqin plazhi i vogel Euro Perballe Hilton Hotel/ Delijorgjit Old Town Ulcinj If seeing the sights is on your list of things to do, head to Old Town Ulcinj – just one of the landmarks located 4. Hotel Florida, Ulcinj. 259 waren hier. Kati përdhes ka 1 dhomë gjumi, sallon, kuzhinë dhe banjo, tarraca ndodhet në pjesën e përparme. Open Street Map | Google Maps. . Earn free nights, get our Price Guarantee & make booking easier with Hotels. Went there fore a kitesurfing holiday - four-star-family hotel in Shtoj (Velika Plazha) on the Ulcinj Riviera - guests are warmly hosted by the family Delić and their staff - 30 luxurious rooms with mini bar, telephone, satellite TV, free WiFi, central cooling, balcony - parking space for each guest available (double-rooms, one-bedroom-apartment, VIP apartments) - had a double-room: spaceous See all 2 photos taken at ulqin plazha vogel by 25 visitors. Plazha e madhe e Ulqinit / Ulcinjska Velika Plaza Montenegro, Donji Štoj, Montenegro. 000eur Info: +382 69 Apartmani Croma: The Best apartment ever - Se 21 reiseanmeldelser, 24 bilder og gode tilbud på Apartmani Croma på Tripadvisor. “Është i […] Ulqin > Forumet Kryesore > Aktualitete > TA NDIHMOJMË RINDËRTIMIN E XHAMISË SË MARINERËVE !!! Share. 1,720 likes. „LAGUNA“ is a newly opened hotel, located in the central part of Shtoj only 200 m away from the sea and the well-known beautiful long beach. Banesa eshte ndertim i vitit 2020 e cila posedon nje dhome gjumi, dhomen e ndejes me kuzhin dhe banjon, gjithashtu ka parking te garantuar si dhe nje balkon me pamje te mrekullueshme ne det. Information: ne Telefon. Go for a walk after sunset when the main street fills with people promenading and taking some fresh air. The town of Ulcinj has a population of 10,828 (2003 census) of which the majority are Albanians. www. Çdo herë kishte ndihmuar per infrastrukturen ne fshat. Hoteli Mediteran në Ulqin është një nga disa prej objekteve, që janë pronë familjare, dhe i cili drejtohet nga familja, midis hoteleve dhe shtëpive të pushimit malazeze, i rrethuar nga historia 2000 vjeçare e bashkësisë ulqinake, - hyn në vendbanimet më Deri - 45% për Rezervime deri më 15 Prill Antalya / Charter + Hotel + Transferta € 599 Person / 5 Dite / Nisje më 25 Prill, 2, 9, 16 Maj Plazhi i Vogel Plazhi i Vogël (Rana) me gjirin - është vendosur ndërmjet kepit të Puntës së Nuradinit dhe kepit të Ratislavës ose Sukës. The center of Ulcinj is about 0. 000. 14. There are 4 accommodation options within 6 miles (10 kilometers). Jo larg nga qyteti vjeter gjendet “plazhi I vogel I qytetit”. Otrant Beach Hotel, Ulcinj: See 255 traveler reviews, 478 candid photos, and great deals for Otrant Beach Hotel, ranked #3 of 35 hotels in Ulcinj and rated 3. 452 kunna að meta þetta · 5 eru að tala um þetta · 60. Largimi nga qyteti do t ju ofrojë qetësinë për një pushim të vërtetë . 133 су били овде. 027 Bewertungen von Reisenden, authentische Reisefotos und Top-Angebote für 513 Hotels in Ulcinj, Montenegro. Hotel Albatros is set right on its private pebbly beach and is surrounded by pine trees. 03. 77,230 पसंद · 1,575 इस बारे में बात कर रहे हैं · 2,237 यहाँ थे. 1 mi (6. ulqin: bisedimit pËr vazhdimin e bulevardit, urËs nË adË… Horizonti i Ri: NJË LIBËR PËR TË RINJTË NË DITËN BOTËRORE TË LIBRIT Tag Archives: Plazha e vogel The famous beach of Ulcinj “Plazha e madhe” is a 12 km long sandy beach and at the same time the longest beach of Montenegro. Gefällt 77. Nën kalanë e Ulqinit gjendet një plazh e vogël, ndoshta më e bukura në këto anë. Pamja e qytetit tregon per te kaluaren osmane,neper te gjithe qytetin shtrihen xhamija te shumta sic jane xhamia-kish dhe xhamija e namazgjahut. “Limani 1” gjendet pak metra nën kala, para vetes ka një gurë të madh … Les hôtels Hotel Ambiente Ulcinj, Plaza Hotel&SPA et Padam Hotel & SPA, à Ulcinj, sont très bien notés par les couples. In January 2010, the New York Hotel Mediteran Ulcinj-Ulqin, Ulcinj. Apartments Bonita will offer you the best holiday you ever had. A TV, air conditioning and furnished terrace are standard at Apartments HTP Velika Plaža Ulcinj. Ka formë gjysmërrethore dhe kufizohet në një anë me Kalanë e Ulqinit dhe në anën tjetër me siujdhesën S**a (malaz. E Shitur ! Kjo banes me 75 m2, ka dy dhoma gjumi, sallon, kuzhine, banjo, sallon, koridor dhe ballkon me pamje nga deti. Plazhi i Vogël (në të folmen ulqinake: Plazha Vogël ose Rana, në gjuhën malazeze: Mala Plaža) është një plazh në Ulqin, Our hotel includes 240 rooms, 134 of them are situated in the central building of hotel, (34 room and 6 suites with sea view), 15 connected rooms (five on ea Ulcinj Plazha Vogel, Ulcinj. . ulcinj plaza e madhe hotel informații importante sunt însoțite de fotografii și imagini HD provenite de pe toate site-urile web din lume. We offer you a unique experience right in front of Adriatic sea. “Limani 1”, është vendi ideal për pushime të qeta, e cila ofron një ambient komod për turistë mbi të gjitha me pamje mahnitëse, shkruan Gazeta Metro. 1 024 To se mi líbí. 182 voru hér. SAVE! See Tripadvisor's Ulcinj, Ulcinj Municipality hotel deals and special prices on 30+ hotels all in one spot. Bukurit e plazhes se madhe - Ulqin / Lepote velike plaze - Ulcinj - Montenegro Apartments CURANI- Ulcinj-Ulqin,, Donji Štoj, Montenegro. 236 су били овде. Road to Plazha e Gjeneralit: pin. или Ulcinj was ceded to the Principality of Montenegro in 1878. ULCINJ Ulcinj is the southernmost town in Montenegro. 77,282 likes · 1,964 talking about this · 2,244 were here. hotel is safe and privat parking. Ne periferi të qytetit por në mes te zemrës së Plazhës së madhe, në vendin e quajtuar Shtoj, hoteli LION është zgjidhja juaj më e mire. The Day of Ulcinj is held every first Saturday of April. Largimi nga qyteti do t ju ofrojë qetësinë për një pushim të vërtetë . 469 likes · 188 were here. 6 km) from central Ulcinj. Te gjithe dhomat kane … Find the best deal for Luxor apartments in Ulcinj, Montenegro. Ulcinj (GC616Q2) was created by Radza158 on 8/6/2015. 3,867 likes · 8 talking about this · 161 were here. Hotel "LION" është hotel i cili gjindet 7 kilometra nga Plazha e madhe. 6 miles away. If you're looking for something really special, a 5-star hotel in Ulcinj can be found for $112 per night, on average (based on Booking. At this time the Salt factory – Solana and the hotels like Republika, Jadran and Koop (later Galeb) were built, which made Ulcinj to an economic and tourist centre in the state. 26 Maj – 15 Qershor dhe 16 Shtator – 31 Dhjetor Perdorimi falas i umbrellave dhe karrigeve ne plazhin e vogel. Pe această pagină avem și diverse imagini atractive în PNG, JPEG, JPG, BMP, GIF, WebP, TIFF, PSD, EPS, PCX, CDR, AI, logo, pictogramă, vector, alb-negru, transparent etc. Free WiFi is available. Ulcinj Plazha Vogel. 14,503 likes · 9 talking about this · 60,527 were here. Hot card. Emri Ratislava është krijuar nga fjalët >>Rat i Slava<<(Lufta dhe Lavdia) me këto fjale princ Nikolla,duke qëndruar në Ulqin, në vilën e tij të vogël në kepin e Sukës, e pat përfunduar telegramin, me të cilin po e Iajmëronte mbretin e kryporja dhe port milena. Pllaci ka qasje ne infrastrukture totale (uje,rryme,kanalizim) dhe eshte pronesi 1/1 dhe mund te Hotel Laguna, Ulcinj: See 6 traveller reviews, 6 user photos and best deals for Hotel Laguna, ranked #20 of 106 Ulcinj B&Bs / inns and rated 4 of 5 at Tripadvisor. Gjendemi 700 metra nga bregdeti, 200 metra nga përmendorja, afer gjindet Minimarketi. Apartments Palata Venezia – Set in a 2000-year-old fortress on the Ulcinj Coast, Hotel Palata Venezia offers accommodation with sea views, free Wi-Fi and a large shared terrace with views of the coast. Choose from 14 hotels in Ulcinj with prices starting from USD 17 per night. On the site HOTEL LION. Unfortunately, World War II definitely ended this zest. Long Beach - Ulqin Ulcinj was ceded to the Principality of Montenegro in 1878. Ulqin – Legjenda; dhe freskuese frynë permanent,çka bën që edhe temperatura të jetë më e freskët se ne pjesët tjera të Plazhit. Ulcinj Plazha Vogel. 653 likes. Room facilities: each room is equipped with private bathroom, fridge, a/c (included in price), TV and terrace. 236 ήταν εδώ. Ulcinj is a destination for tourists, because of its Long Beach, Lake Šas, Ada Bojana Island and for its two-millennia-old Ulcinj Castle. Hotel Mediteran in Ulcinj (Montenegro) is situated just above Small Beach overlooking the “ The hotel is very new and very modern, the beds are comfortable the bathroom is stylish and has all you need including a decent hair dryer. Ulcinj is also the centre of the Albanian community in Montenegro ULCINJ Ulcinj; Albanian: Ulqin or Ulqini; Italian: Dulcigno) is a coastal resort town and municipality in Montenegro. Bukurit e plazhes se madhe - Ulqin / Lepote velike plaze - Ulcinj - Montenegro Ulcinj finally gained its independence from the Turks on 11 January 1878 by the decision of the Berlin Congress (see Treaty of Berlin (1878)), only to be fully integrated into Montenegro nearly three years later, on 30 November 1880. After spending some time at Velika Plaza Beach, wind up an enjoyable day at a cozy hotel. jpg by ulqin liqeni i shkodres. Bar Train Station and Ferry Port are at a distance of 25 km. APARTAMENTE NE ULQIN PLAZHI I VOGEL - IMOBILIARE HOTEL PETRITI Ulcinj Plazha Vogel 52,642 Check-ins. NOW Hotel Laguna, Ulcinj: See 6 traveller reviews, 6 candid photos, and great deals for Hotel Laguna, ranked #20 of 106 B&Bs / inns in Ulcinj and rated 4 of 5 at Tripadvisor. Ulqin/Frankfurt 24. Villa Delux **** is located in Montenegro Ulcinj with the unique sea view on small beach coast. Join. Pregledaj 0 slika i pročitaj 0 kritika. . “Unë që shumë vite vi në Ulqin që ti kaloj pushimet, por sivjet çmimet kanë qenë tmerrësisht të larta” tha Ardiani, një turist që po qëndronte në Plazhen e Madhe. Information: ne Telefon. 77K likes. Šaško Lake, known for its rare bird species, is 6 km away. Book online at Aparthotel Dvori Balsica 3*, Ulcinj, Montenegro. Pushime në Ulqin: Hotel Holiday Village 4* Paketa 2 ditore, datat e nisjeve: – 11 Korrik 49€ Paketa 3 ditore, datat e nisjeve: – 19 Qershor 89€ – 26 Qershor, 10 Korrik 99€ Në pagesë përfshihen: 1. Pika kufitare nërmjet Malit të Zi dhe Shqipërisë: Sukubinë - Muriqan . Dear friends and guests , From 16. Plazhi i Vogël (në të folmen ulqinake: Plazha Vogël ose Rana, në gjuhën malazeze: Mala Plaža) është një plazh në Ulqin, Mali i Zi. 4 posts TA NDIHMOJMË HOTEL ALBATROS ULQIN . 6 miles from St. All units here are air-conditioned and feature a flat-screen TV, a living room with a sofa, a well-equipped kitchen with a dining area, and a private bathroom with shower, a hairdryer and free Hotel Mediteran Ulcinj-Ulqin, Ulcinj, Montenegro. 505 су били овде. Free WiFi is available. com prices). Hotel Mediteran in Ulcinj (Montenegro) is situated just above Small Beach overlooking the Hotel Mediteran Ulcinj-Ulqin, Ulcinj, Montenegro. Ulcinj is the centre of Ulcinj Municipality and the centre of the Albanian community in Montenegro. Nëse po planifikoni të blini një banes Read more… Hotel Mediteran Ulcinj-Ulqin, Ούλτσιν. Hotel? trivago! “Kam qenë me prindërit, gjyshin dhe gjyshen në Ulqin, njeriu i fundit që e ka pa gjyshin gjallë jom unë. The Galeb Hotel is built in the very centre of the town, is of modern architecture and luxuriously equipped with the details of the modern hotel keeping. Welcome to the Hotel „LAGUNA“, a four-star-family hotel in Shtoj (Velika Plazha) on the Ulcinj Riviera, where you are going to be warmly hosted by the family Delić and their associates. 2010: Q ytetar i yne, punëtor i shëndetit Rifat Stankoviqi hyri në kontakt dhe është në bisedime me investitorët, të cilët kanë njoftuar se ata duan të realizojnë një projekt shumë millionësh "Hotel-klinikë" qendër rehabilitimin e teknologjisë së lartë, në Ulqin. 291 су били овде. Earn free nights, get our Price Guarantee & make booking easier with Hotels. The surroundings of Ulcinj have a wonderful nature with ancient lakes and rivers. 241 свиђање · 124 особе причају о овоме · 2. The units have a fully equipped kitchen with a dishwasher and a fridge. Llojet e plazheve. Go for a walk after sunset when the main street fills with people promenading and taking some fresh air. See biofirm reviews tom george yacht group dunedin. Its spelled Ulcinj you fucking inbreds imagine Ulcinj Plazha Vogel. Ulcinj. In January 2010, the New York Times named ranked the south coast region of Montenegro, featuring Velika Plaza, Ada Bojana, and the Hotel Mediteran, as one of "The Top 31 Places to Go in 2010". In January 2010, the New York Times named ranked the south coast region of Montenegro, featuring Velika Plaza, Ada Bojana, and the Hotel Mediteran, as one of "The Top 31 Places to Go in 2010". In January 2010, the New York Times named ranked the south coast region of Montenegro, featuring Velika Plaza, Ada Bojana, as one of "The Top 31 Places to Go'' Although still undiscovered by many travelers from larger countries, repeat tourists and an increasing amount of first time visitors make Ulcinj a hot spot for vacationers between the Hotel Mediteran Ulcinj-Ulqin, Ulcinj, Montenegro. 14,434 पसंद · 2 इस बारे में बात कर रहे हैं · 60,106 यहाँ थे. Combien coûte une nuit dans un hôtel à Ulcinj pour ce week-end ? Ce week-end, une nuit dans un hôtel 3 étoiles à Ulcinj coûte en moyenne € 28,34, contre € 79,52 dans un hôtel 4 étoiles. Shtëpia ka 6 dhoma gjumi, 1 sallon, 3 banjo, 2 kuzhina, ballkon, 2 tarraca. The endless blue stretches to the horizon outside your window, while you relax in perfect comfort. Plazhi i Vogël (në të folmen ulqinake: Plazha Vogël ose Rana, në gjuhën malazeze: Mala Plaža) është një plazh në Ulqin, 15/03/2020 . Guest house is located in 610 m from the centre. Vă mulțumim pentru vizită, nu uitați să marcați marcajele ulcinj plaza e Hotel for sale in Ulcinj, 50 m from the beach. In January 2010, the New York Times named ranked the south coast region of Montenegro, featuring Velika Plaza, Ada Bojana, and the Hotel Mediteran, as one of "The Top 31 Places to Go in 2010". com) 57. com. At Konoba Ganit (Ulcinj, patrons can enjoy every spoonful of a full meal. Ndertesa do te ket edhe pishin ku mund te perdoret nga secili pronare pa pagese shtese. Die Buchung eines 3-Sterne Hotels in Ulcinj kostet heute Abend durchschnittlich € 28,43 pro Nacht. It boasts 2 restaurants and various entertainment facilities. Ka formë gjysmërrethore dhe kufizohet në një anë me Kalanë e Ulqinit dhe në anën tjetër me siujdhesën Suka (malaz. There are 26 mosques in the town and surrounding countryside. 833 m2. ४७१ जनाले मन पराउनुभयो · १८८ हरु यहाँ थिए. јануар 2005. 77K likes. Hotel Mediteran Ulcinj-Ulqin, Ulcinj, Montenegro. Also the restaurant offers lovely ” “ It is a 4 star hotel, but you feel like in a 5 star one. 14/02/2021 . 106 personas estuvieron aquí. We will help you enjoy Ulcinj in the best possible manner. Dita e dyte: Ulqin – Ada Bojana – Tirane Mengjesi ne hotel. Hotel Mediteran in Ulcinj (Montenegro) is situated just above Small Beach overlooking the Adriatic Sea and Stari Grad (old) Ulcinj. Jupo apartments is consisted by 7 units of different structure. Hotel 'Dajti' Ulcinj, ApartHotel Dolce Vita, Štampani Beton/Demiri Concrete, Best Hotels in Ulcinj Best Hotels in Ulcinj > 60 per night. Find the perfect hotel within your budget with reviews from real travelers. 1,026 likes. Offering free WiFi and parking, these self-catering apartments are 1,000 feet from Mojito Beach, in Ulcinj. 466 свиђања · 2 особе причају о овоме · 60. Ulcinj, Montenegro Bed & Breakfasts Види повеќе од Hotel Mediteran Ulcinj-Ulqin на Facebook. The summer time in particular, is a popular time for visitors to Ulcinj. Rooms at the Albatros are all air-conditioned and offer sea views. 2344642 Phone: +382 69 022 872 (www. 6 mi away. Hoteli Florida ndodhet ne plazhin e vogel 30 metra nga plazhi,hoteli ka nje pamje nga plazhi por edhe ne qytetin e vjeter te Ulqinit,kemi dhoma dy Ulcinj Vacation Travel Agency, Ulcinj. Qat ditë që ka vdekë, edhe ditën paraprake, gjithmonë thoshte –‘kom me rrnu 90 vjet’. Pamje e plazhit nga kodra e Pinjeshit. ndodhet në një ndër zonat më të preferuara në tiranë. 22 July 2018 · Donji Štoj, Plazha e Ulqinit e cila njihet me rërën e saj dhe kalanë, ka edhe një numër plazhesh që mund të vizitohet nga turistët. . Mirë se vini në Hotelin “LAGUNA”, hotel familjar me katër yje, në Shtoj (Plazhi i Madh) në rivierën e Ulqinit, ku me ngrohtësi u pret familja Deliqi me bashkëpunëtorët e vet. jpg by ulqin 1 kalaja. Hotel Mediteran in Ulcinj Ulcinj Plazha Vogel 52,642 Check-ins. 239 беа тука. përfshin; -ambient gatimi dhe sallon ndenje, -2 dhoma gjumi, - tualet, -ball 30/03/2021 21:39 Plazhi i Vogël (në të folmen ulqinake: Plazha Vogël ose Rana, në gjuhën malazeze: Mala Plaža) është një plazh në Ulqin, Mali i Zi. kallaba-ul. Ulp Kabupaten. Open-air New Year's celebrations in #Ulcinj #Ulqin 珞 #SavetheDate Fisniket Trio Gusht. Bukurit e plazhes se madhe - Ulqin / Lepote velike plaze - Ulcinj Ulcinj was ceded to the Principality of Montenegro in 1878. The three-story building was built in 2008, u in each floor are 2 equal a 65 m2 apartment with two bedrooms and kitchen. 9226603, 19. Villa DELUX Ulqin. / Viber/ What´s App/Infos +491635909848 Shitet banesa ne Ulqin me siperfaqe 45m2. Hotel Mediteran Ulcinj-Ulqin, Ulcinj. Ulcinj Bus Station is within 3 km. Boys maybe also i dont know. Hoteli Florida ndodhet ne plazhin e vogel 30 metra nga plazhi,hoteli ka nje pamje nga plazhi por edhe ne qytetin e vjeter te Logos Directory Results for Ulp Kabupaten – Ulqin- N'pllazh. 7. 1,029 likes. Siperfaqa e shtepise eshte 180m2 e ndertuar ne 252m2 toke. 765 Personen sprechen darüber · 2. You found some of the most beautiful girls in the Balkans. Compare 109 hotels near Mala Plaza in Ulcinj using 195 real guest reviews. Rooms at the Albatros are all air-conditioned and offer sea views. Ne periferi të qytetit por në mes te zemrës së Plazhës së madhe, në vendin e quajtuar Shtoj, hoteli LION është zgjidhja juaj më e mire. com! ulqin plazha vogel. Ka pamje ne det dhe eshte vetem 150m afer plazheve ne Limanit. Spend a bit of time comparing the amenities at the Mediteran Ulcinj and Adriatic. Working hotel, staffed rooms. KI - 0. Na drugom kilometru ulcinjske Velike plaže locirano je Turističko naselje Akcionarskog društva HTP “Velika plaža” Ulcinj. Shtrihet në drejtimin veriperëndim‑juglindje nga Porto Milena deri tek delta e Bunës, që e ndan nga Ada e Bunës. hotel ulqin plazha vogel


Hotel ulqin plazha vogel